Serwis Piaseczno Laptopowcy

Zmiana adresu na: Piaseczno, ul. Jana Pawła II 29

Czyszczenie konsoli Xbox, PlayStation
Piaseczno, Warszawa Ursynów

Czyszczenie PlayStation, Xbox Piaseczno, Warszawa Ursynów

Czyszczenie konsoli Xbox i PlayStation powinno się wykonywać cyklicznie, ponieważ zabrudzenia wewnątrz urządzenia mogą prowadzić do wielu problemów z poprawną jego pracą. Jeśli Twoja konsola działa wolno, przegrzewa się lub wentylator wewnątrz konsoli głośno pracuje, to zaprawne osadził się w nim kurz. W rezultacie kurz ten utrudnia lub uniemożliwia pracę układu chłodzenia i doprowadza do przegrzewania się konsoli.

Kiedy i jak często warto wyczyścić konsolę Xbox lub PlayStation?

Jest kilka objawów, które mogą zwiastować, że nasz konsola ma problemy w układzie chodzenia:

 • głośno działa wentylator
 • zawieszania się konsola
 • wentylator działa praktycznie cały czas podczas pracy
 • wolne tempo pracy
 • nagrzewająca się obudowa
 • restartowanie się konsoli
 • wolne reakcje systemu na działanie

Wyczyścimy Twojego konsolę

Z pozoru czyszczenie konsoli może się wydawać bardzo proste, natomiast nie polecamy robić tego samemu, ponieważ możemy pogorszyć sytuację lub nawet uszkodzić naszą konsolę. Nasz serwis konsol bardzo często wykonuje profesjonalnie czyszczenie konsol zarówno Xbox jak i PlayStation naszych Klientów. Wystarczy skontaktować się z nami i umówić się na dogodny termin zostawienia konsoli w naszym serwisie w Piasecznie pod Warszawą.

Profesjonalne czyszczenie układu chłodzenia

Profesjonalne czyszczenie konsoli zazwyczaj przebiega w poniższy sposób:

 1. Rozebranie i zdjęcie obudowy konsoli
 2. Odkurzanie lub przedmuchiwanie podzespołów sprężonym powietrzem
 3. Usuwanie pędzelkami zabrudzeń na płycie głównej i podzespołach
 4. Konserwacja wentylatorów. Sprawdzenie łożysk wentylatorów i czyszczenie układu chłodzenia
 5. Wymiana pasty termoprzewodzącej
 6. Tak wyczyszczona konsola jest składana i czeka na odbiór właściciela.
Czyszczenie PlayStation, Xbox Piaseczno, Warszawa Ursynów

Najczęściej czyścimy konsole, Playstation 4, Playstation 5, XBOX 360, XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX Series X. Nasz serwis konsol mieści się w Piasecznie. Dzięki temu bardzo szybko można do nas dojechać z: Warszawa Ursynów, Józefosław, Julianów, Mysiagło, Gołków, Sękocin, Lesznowola, Chojnów, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna.

Serwis komputerowy - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W zależności od uszkodzenia oraz dostępności części. Dokładny czas określamy po sprawdzeniu komputera. Niektóre naprawy są wykonywane nawet tego samego dnia.

Czas diagnozy jest uzależniony od ilości zleceń, które aktualnie mamy. Czasami jest to tego samego dnia lecz zazwyczaj jest to od jednego do dwóch dni.

Nie! Płatność odbywa się dopiero po naprawieniu komputera.

Jest kilka sposobów. Można dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub jeśli mieszkasz w okolicy zlecić nam odbiór komputera.

Tak, podejmujemy się napraw nawet bardzo starych komputerów.

Wszystkie koszty są przekazywane telefonicznie lub e-mail po dokładnym sprawdzeniu komputera.

Tak oczywiście. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy części na pewno są kompatybilne z państwa komputerem. Jeśli kupno części jest realizowane przez nas, udzielamy gwarancji na części, oraz darmową wymianę w okresie gwarancyjnym. Jeśli zaś uszkodzeniu ulegnie część, która nie została kupiona przez nas serwis, ewentualna kolejna wymiana jest wtedy odpłatna.

Tak. Jeśli chcą państwo kupić inny komputer od nas, przyjmiemy w rozliczeniu Państwa stary komputer oraz darmowo przeniesiemy dane na nowy komputer.

Prowadzimy skup komputerów, lecz nie skupujemy wszystkich komputerów. Można do nas przywieźć komputer lub wysłać zdjęcia mailem. Wtedy ustalimy, czy jesteśmy nim zainteresowani. Oraz od razu zaproponujemy cenę zakupu.

Tak. W niemal każdym komputerze PC jest taka możliwość.

Nie. Nasz serwis może sklonować Twój dysk hdd na ssd bez konieczności ponownej instalacji systemu czy instalowania programów. Dysk jest klonowany 1:1.

To zależy od państwa komputera. W niektórych przypadkach jest to nie możliwe ze względu na ograniczenia sprzętowe. W większości jednak przypadków jest taka możliwość i wykonujemy takie usługi.

Do większości ilości komputerów dyski oraz pamięci ram mamy dostępne od ręki. Nawet jeśli do Twojego komputera nie mamy, zamówimy i w ciągu 2 dni będą dostępne.

Tak. Przed samym lokalem jest parking, z którego mogą korzystać klienci naszego serwisu komputerowego.

Naprawiamy takie urządzenia jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety, telefony, konsole do gier.

Tak, w większości przypadków bardzo skutecznie przyśpieszamy stare komputery. Jednak nie każdy komputer możemy przyśpieszyć. Po sprawdzeniu Państwa komputera jesteśmy w stanie to ustalić.

Zazwyczaj jest do od jednego do dwóch dni roboczych. W każdym przypadku po sprawdzeniu komputera informujemy klienta, ile potrwa naprawa urządzenia, ponieważ czasami ten okres może się wydłużyć.

Tak. Przy każdej naprawie sprawdzamy zabezpieczenia antywirusowe systemu. Jeśli Twój antywirus jest nieaktualny, za darmo aktualizujemy go.

Tak. Możemy kupić oraz zainstalować pakiet Office.

Tak. Dobieramy odpowiednie części według wskazówek klienta. Wysyłamy trzy zestawy w różnych konfiguracjach oraz cenach. Po akceptacji oraz potrzebnych zmianach zamawiamy, oraz składamy komputer dostosowany do Państwa potrzeb.

Serwis komputerowy - Galeria

725-999-683

NUMER KONTAKTOWY 24/7​

Oferta naszego serwisu komputerowego

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

5/5 - 43 ocen