Serwis Piaseczno Laptopowcy

Zmiana adresu na: Piaseczno, ul. Jana Pawła II 29

Diagnostyka komputera
Piaseczno, Warszawa Ursynów

Komputery to skomplikowane urządzenia, które wymagają wyszkolonych specjalistów do rozwiązywania problemów technicznych. Nieważne czy jest to laptop, czy komputer stacjonarny, nasi specjaliści rozwiążą każdy problem. Diagnostyka komputerowa Piaseczno pod Warszawą to usługa, która gwarantuje, że Twój komputer Cię nie zawiedzie.

Diagnostyka komputera Piaseczno, Warszawa

Diagnozujemy takie rzeczy jak?

 • Wszystkie laptopy i komputery stacjonarne
 • Kompatybilność sterowników
 • Oprogramowanie antywirusowe i inne oprogramowanie
 • Smartfony i tablety
 • Wszystkie przeglądarki
 • Internet i sieć wewnętrzna
 • Łączność Wi-Fi i bluetooth
 • Elementy chłodzenia
 • Ogólny stan komputera

Jak przebiega diagnostyka komputera?

Na początku procesu diagnostyki komputera zwykle przeprowadzamy rozmowę z klientem. Rozumiemy, że użytkownicy komputerów PC i laptopów zazwyczaj nie posiadają wiedzy technicznej. Dlatego w rozmowie z nimi zawsze używamy prostego języka. Specjaliści z naszego serwisu komputerowego w Piasecznie pod Warszawą dokładają starań, aby wykryć nieprawidłowości przy użyciu sprawdzonych metod i narzędzi. Szczegółowa diagnostyka przyniesionego do naprawy komputera lub laptopa odbywa się przy pomocy szeregu specjalistycznych przyrządów. Zdajemy sobie sprawę, że zaobserwowane problemy mogą mieć wiele przyczyn. Dlatego też zazwyczaj poddajemy cały sprzęt kompleksowemu przeglądowi technicznemu.

Diagnostyka komputera Piaseczno, Warszawa Ursynów

Diagnostyka komputera Piaseczno lub Warszawa - dlaczego my?

Diagnostyka komputera Warszawa

Zapewniamy pomoc techniczną we wszystkich dziedzinach diagnostyki komputera. Nasi eksperci są cenieni są za szybkie i rozwiązywanie problemów. Do każdej sprawy podchodzimy z starannością i profesjonalizmem. Nasi klienci wybierają nas, ponieważ jesteśmy:

 • Zawsze jesteśmy dla Państwa dostępni
 • Posiadamy atrakcyjne ceny
 • Szybkie terminy realizacji diagnostyki
 • Posiadamy bardzo dużo dobry opinii od naszch Klientów
 • Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu diagnostyki komputerów
 • Szybka odpowiedź na wszystkie problemy techniczne

Najczęściej diagnozujemy komputery i laptopy takich marek jak: Acer, Asus, Apple, Dell, HP, Fujitsu-Siemens, Toshiba, Lenovo, IBM, Samsung. Nasz serwis komputerowy mieści się w Piasecznie. Dzięki temu bardzo szybko można do nas dojechać z: Warszawa Ursynów, Józefosław, Julianów, Mysiagło, Gołków, Sękocin, Lesznowola, Chojnów, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna.

Serwis komputerowy - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W zależności od uszkodzenia oraz dostępności części. Dokładny czas określamy po sprawdzeniu komputera. Niektóre naprawy są wykonywane nawet tego samego dnia.

Czas diagnozy jest uzależniony od ilości zleceń, które aktualnie mamy. Czasami jest to tego samego dnia lecz zazwyczaj jest to od jednego do dwóch dni.

Nie! Płatność odbywa się dopiero po naprawieniu komputera.

Jest kilka sposobów. Można dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub jeśli mieszkasz w okolicy zlecić nam odbiór komputera.

Tak, podejmujemy się napraw nawet bardzo starych komputerów.

Wszystkie koszty są przekazywane telefonicznie lub e-mail po dokładnym sprawdzeniu komputera.

Tak oczywiście. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy części na pewno są kompatybilne z państwa komputerem. Jeśli kupno części jest realizowane przez nas, udzielamy gwarancji na części, oraz darmową wymianę w okresie gwarancyjnym. Jeśli zaś uszkodzeniu ulegnie część, która nie została kupiona przez nas serwis, ewentualna kolejna wymiana jest wtedy odpłatna.

Tak. Jeśli chcą państwo kupić inny komputer od nas, przyjmiemy w rozliczeniu Państwa stary komputer oraz darmowo przeniesiemy dane na nowy komputer.

Prowadzimy skup komputerów, lecz nie skupujemy wszystkich komputerów. Można do nas przywieźć komputer lub wysłać zdjęcia mailem. Wtedy ustalimy, czy jesteśmy nim zainteresowani. Oraz od razu zaproponujemy cenę zakupu.

Tak. W niemal każdym komputerze PC jest taka możliwość.

Nie. Nasz serwis może sklonować Twój dysk hdd na ssd bez konieczności ponownej instalacji systemu czy instalowania programów. Dysk jest klonowany 1:1.

To zależy od państwa komputera. W niektórych przypadkach jest to nie możliwe ze względu na ograniczenia sprzętowe. W większości jednak przypadków jest taka możliwość i wykonujemy takie usługi.

Do większości ilości komputerów dyski oraz pamięci ram mamy dostępne od ręki. Nawet jeśli do Twojego komputera nie mamy, zamówimy i w ciągu 2 dni będą dostępne.

Tak. Przed samym lokalem jest parking, z którego mogą korzystać klienci naszego serwisu komputerowego.

Naprawiamy takie urządzenia jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety, telefony, konsole do gier.

Tak, w większości przypadków bardzo skutecznie przyśpieszamy stare komputery. Jednak nie każdy komputer możemy przyśpieszyć. Po sprawdzeniu Państwa komputera jesteśmy w stanie to ustalić.

Zazwyczaj jest do od jednego do dwóch dni roboczych. W każdym przypadku po sprawdzeniu komputera informujemy klienta, ile potrwa naprawa urządzenia, ponieważ czasami ten okres może się wydłużyć.

Tak. Przy każdej naprawie sprawdzamy zabezpieczenia antywirusowe systemu. Jeśli Twój antywirus jest nieaktualny, za darmo aktualizujemy go.

Tak. Możemy kupić oraz zainstalować pakiet Office.

Tak. Dobieramy odpowiednie części według wskazówek klienta. Wysyłamy trzy zestawy w różnych konfiguracjach oraz cenach. Po akceptacji oraz potrzebnych zmianach zamawiamy, oraz składamy komputer dostosowany do Państwa potrzeb.

Serwis komputerowy - Galeria

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

5/5 - 42 ocen