Serwis Piaseczno Laptopowcy

Zmiana adresu na: Piaseczno, ul. Jana Pawła II 29

Konsola nie łączy się z siecią lub padami
Piaseczno, Warszawa Ursynów

Konsola nie łączy się z siecią lub padami Piaseczno, Warszawa Ursynów

Współczesne konsole takie jak Xbox czy PlayStation są tworzone z myślą o graniu. Jednak w dzisiejszych czasach nie można sobie wyobrazić bez internetu. Bez niego funkcje konsol Xbox One i PlayStation są mocno ograniczone, a gracze nie mają dostępu do swojej biblioteki gier, nie mogą aktualizować gier ani brać udziału w rozgrywkach online. Kolejny problem, jaki może się pojawić to brak łączności z padami do grania.

Co jednak zrobić, gdy nagle stracimy połączenie z internetem w naszej konsoli do gier?

W tym artykule postaramy się znaleźć źródło problemu i przedstawić kilka potencjalnych rozwiązań. Przyczyn braku internetu może być kilka, a my przejdziemy przez każdą z nich i opiszemy, jak co może być powodem takiej awarii. Nasz serwis konsol sprawdzi Twój dlaczego Xbox One czy PalyStation nie łączy się z siecią internetem lub z padami!

Najczęstsze problemy połączenia Xbox One i PlayStation z internetem?

Istnieje kilka przyczyn, przez które Xbox One lub PlayStation może mieć problemy z połączeniem sieciowym. Z reguły są to usterki, które można łatwo zlokalizować i w szybki sposób rozwiązać problem. Poniżej kilka przykładów błędów i rozwiązań, aby ich uniknąć.

Sieć Wi-Fi jest poza zasięgiem
Bardzo często zdarzają się problemy z połączeniem z siecią z powodu słabego sygnału Wi-Fi. Ten problem można rozwiązać przesuwając konsolę bliżej routera lub router bliżej konsoli. Kiedy na konsoli pojawiają się nieokreślone komunikaty lub kody błędów, ważne jest, aby się nie przejmować i zrestartować sprzęt, aby sprawdzić, czy to rozwiąże problem. Konsole mogą się przeciążać i restart może być rozwiązaniem.

Konsola nie łączy się z siecią lub padami Piaseczno, Warszawa

Błąd połączenia z siecią bezprzewodową lub padami.
Niekiedy podczas grania konsola może wyświetlać niezidentyfikowane informacje dotyczące braku połączenia lub podawać nam kody błędów. W takich sytuacjach nie należy się przejmować i podjąć pierwszy i najważniejszy krok w celu rozwiązania problemu, jakim jest restart urządzenia. Konsole są skomplikowanymi maszynami, które czasami mogą ulec przeciążeniu, dlatego rozsądnie jest od czasu do czasu wykonać restart konsoli, aby stwierdzić, czy przyniósł on pożądany efekt.

Konsola nie łączy się z siecią lub padami Piaseczno

Zepsute podzespoły konsoli

Niefortunnie się składa, że nasze maszyny czasami się psują. Nie jest to częsty przypadek, ale czasem może się zepsuć karta sieciowa lub moduł bluetooth do łączności z padami. Zazwyczaj takie rzeczy dzieją się, gdy konsola nie jest przechowywana w odpowiednich warunkach. Nie jest ona trzymana w miejscu, które ma dobrą cyrkulację powietrza i zazwyczaj jest pełne kurzu. Aby spróbować zapobiec takim problemom, najlepiej przechowywać konsolę w otwartej przestrzeni i regularnie ją czyścić.
Zapraszamy do naszego serwisu konsol mieszącego się w Piasecznie pod Warszawą. Jest do nas doskonały dojazd z warszawskiego Ursynowa.

Najczęściej naprawiamy łączność WiFi lub Bluetooth Playstation 4, Playstation 5, XBOX 360, XBOX ONE, XBOX ONE S, XBOX Series X. Nasz serwis konsol mieści się w Piasecznie. Dzięki temu bardzo szybko można do nas dojechać z: Warszawa Ursynów, Józefosław, Julianów, Mysiagło, Gołków, Sękocin, Lesznowola, Chojnów, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna.

Serwis komputerowy - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W zależności od uszkodzenia oraz dostępności części. Dokładny czas określamy po sprawdzeniu komputera. Niektóre naprawy są wykonywane nawet tego samego dnia.

Czas diagnozy jest uzależniony od ilości zleceń, które aktualnie mamy. Czasami jest to tego samego dnia lecz zazwyczaj jest to od jednego do dwóch dni.

Nie! Płatność odbywa się dopiero po naprawieniu komputera.

Jest kilka sposobów. Można dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub jeśli mieszkasz w okolicy zlecić nam odbiór komputera.

Tak, podejmujemy się napraw nawet bardzo starych komputerów.

Wszystkie koszty są przekazywane telefonicznie lub e-mail po dokładnym sprawdzeniu komputera.

Tak oczywiście. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy części na pewno są kompatybilne z państwa komputerem. Jeśli kupno części jest realizowane przez nas, udzielamy gwarancji na części, oraz darmową wymianę w okresie gwarancyjnym. Jeśli zaś uszkodzeniu ulegnie część, która nie została kupiona przez nas serwis, ewentualna kolejna wymiana jest wtedy odpłatna.

Tak. Jeśli chcą państwo kupić inny komputer od nas, przyjmiemy w rozliczeniu Państwa stary komputer oraz darmowo przeniesiemy dane na nowy komputer.

Prowadzimy skup komputerów, lecz nie skupujemy wszystkich komputerów. Można do nas przywieźć komputer lub wysłać zdjęcia mailem. Wtedy ustalimy, czy jesteśmy nim zainteresowani. Oraz od razu zaproponujemy cenę zakupu.

Tak. W niemal każdym komputerze PC jest taka możliwość.

Nie. Nasz serwis może sklonować Twój dysk hdd na ssd bez konieczności ponownej instalacji systemu czy instalowania programów. Dysk jest klonowany 1:1.

To zależy od państwa komputera. W niektórych przypadkach jest to nie możliwe ze względu na ograniczenia sprzętowe. W większości jednak przypadków jest taka możliwość i wykonujemy takie usługi.

Do większości ilości komputerów dyski oraz pamięci ram mamy dostępne od ręki. Nawet jeśli do Twojego komputera nie mamy, zamówimy i w ciągu 2 dni będą dostępne.

Tak. Przed samym lokalem jest parking, z którego mogą korzystać klienci naszego serwisu komputerowego.

Naprawiamy takie urządzenia jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety, telefony, konsole do gier.

Tak, w większości przypadków bardzo skutecznie przyśpieszamy stare komputery. Jednak nie każdy komputer możemy przyśpieszyć. Po sprawdzeniu Państwa komputera jesteśmy w stanie to ustalić.

Zazwyczaj jest do od jednego do dwóch dni roboczych. W każdym przypadku po sprawdzeniu komputera informujemy klienta, ile potrwa naprawa urządzenia, ponieważ czasami ten okres może się wydłużyć.

Tak. Przy każdej naprawie sprawdzamy zabezpieczenia antywirusowe systemu. Jeśli Twój antywirus jest nieaktualny, za darmo aktualizujemy go.

Tak. Możemy kupić oraz zainstalować pakiet Office.

Tak. Dobieramy odpowiednie części według wskazówek klienta. Wysyłamy trzy zestawy w różnych konfiguracjach oraz cenach. Po akceptacji oraz potrzebnych zmianach zamawiamy, oraz składamy komputer dostosowany do Państwa potrzeb.

Serwis komputerowy - Galeria

725-999-683

NUMER KONTAKTOWY 24/7​

Oferta naszego serwisu komputerowego

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

5/5 - 43 ocen