Serwis laptopów, Naprawa notebooków
Piaseczno, Gołków, Warszawa Ursynów

Serwis laptopów, Naprawa notebooków Piaseczno, Gołków, Warszawa Ursynów

Serwis i naprawa laptopów to nasza pasja. Każdy laptop, który trafia w nasze ręce jest dokładnie sprawdzany pod kątem wad, czy usterek, które wpływają na jego działanie. Po sprawdzeniu każdego laptopa, nasz serwis laptopów informuje klientów na bieżąco o kosztach naprawy. Dzięki temu nie zaskoczy Państwa ostateczna kwota naprawy laptopa. Wygoda naszych Klientów jest dla nas bardzo ważna, dlatego oferujemy Państwu usługę naprawy notebooka szybko.

Laptopowcy to firma zajmująca się serwisem laptopów w Piasecznie, Gołkowie, Józefosławiu, Julianowie i okolicznych miastach. 

Naprawa laptopów - szybko i tanio

Dzięki nam każdy problem uda się rozwiązać szybko i na miejscu – wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na wizytę, a nasz specjalista zapisze Państwa na określony termin! Lokalizacja nie jest problemem, do nas dojedziecie Państwo z każdej części Warszawy szybko i bez korków.

Naprawa laptopów to nie tylko usuwanie usterek, ale również dokładne czyszczenie laptopów oraz naprawa przegrzewających się jednostek. W trakcie naprawy, serwisu laptopa na życzenie klienta możemy zainstalować specjalne oprogramowanie, które przyśpieszy pracę laptopa. Zainstalowanie takiego oprogramowania nie spowoduje utraty danych na dysku.

Naprawa laptopa Piaseczno, Warszawa Ursynów, Gołków

Najczęstsze naprawy w laptopach

  • wymiana dysku na SSD
  • naprawa gniada do ładowania
  • wymiana klawisza
  • naprawa zalanego laptopa
  • wymiana baterii
  • naprawa uszkodzonego zawiasu
  • wymiana klawiatury

Najczęstsze naprawy laptopów w naszym serwisie.

Wymiana dysku na SSD

W laptopach oraz notebookach jest możliwość zamontowania dysków SSD SATA, oraz SSD M.2. Wymiana takiego dysku na SSD znacznie przyśpieszy działanie Twojego laptopa. Takie wymiany są bardzo szybkie, ponieważ większość dysków do komputerów mamy w serwisie Laptopowcy. Po ustaleniu odpowiedniego dysku oraz jego pojemności możemy wymienić taki dysk z zachowaniem wszystkich danych lub sklonować Twój obecny dysk na nowy dysk SSD. Przed montażem klient jest wcześniej informowany o kosztach, oraz zakresie napraw.

Naprawa uszkodzonego zawiasu w laptopie

Jeśli przy matrycy pęka obudowa, matryca nie trzyma się sztywno obudowy lub całkowicie nie trzyma się obudowy, jest duża szansa, że uszkodzony jest zawias w laptopie. W serwisie Laptopowcy jest możliwość zdiagnozowania wyceny oraz wymiany takiego zawiasu. Takie usterki mogą także wpływać na inny komponenty takie jak matryca, która może się uszkodzić lub taśma matrycy, która może ulec wyrwaniu lub innemu uszkodzeniu.

Naprawa gniazda ładowania w laptopie

Wypadający przewód od ładowania z laptopa, ustawianie kabla pod odpowiednim kątem czy całkowicie niereagujący laptop na podłączenie ładowarki może sugerować uszkodzenie gniazda ładowania. Ze wszystkimi takimi problemami jesteśmy w stanie sobie poradzić w naszym serwisie. Wymienimy wlutowane gniazdo na płycie oraz wpinane. W każdym laptopie jest inne gniazdo. Dobieramy odpowiednie i jak najszybciej je wymienimy na sprawne działające.

Serwis laptopów Piaseczno, Gołków, Warszawa Ursynów
Serwis laptopów Piaseczno, Warszawa Ursynów

Wymiana baterii w laptopie

Po odłączeniu ładowarki laptop się wyłącza lub bardzo krótko po tym przestaję pracować. Powodem może być uszkodzona bateria lub uszkodzona ładowarka, która też może powodować, że bateria się nie ładuję. Sprawdzimy co jest tego powodem, a w razie potrzeby dobierzemy odpowiednią baterię do Twojego laptopa.

Wymiana matrycy w laptopie

Pęknięta lub rozlana matryca to częsty problem. Ekrany w laptopach są bardzo delikatne na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli taka matryca się uszkodzi, najczęściej widzimy pasy na niej, różnokolorowe plamy lub całkowicie matryca jest czarna. Taką matrycę jesteśmy w stanie wymienić. Dobieramy odpowiednią, jest możliwość montażu nowej lub używanej matrycy w pełni sprawnej z gwarancją. Po kontakcie z klientem to klient decyduję, którą matrycę mamy zamontować. Wtedy też informujemy o czasie trwania takiej naprawy.

Wymiana klawiatury w laptopie

Jest możliwość wymiany klawiatury nawet podświetlanej w laptopach. Po sprawdzeniu, czy potrzebna jest wymiana całej klawiatury, czy paru klawiszy możemy dobrać odpowiednie części potrzebne do naprawy. Klawiatury są również bardzo wrażliwe na zalania, więc minimalna ilość cieczy może spowodować jej nieprawidłowe działanie. W serwisie Laptopowcy dokładnie sprawdzimy, co jest powodem uszkodzenia oraz dobierzemy odpowiednią klawiaturę do Twojego laptopa.

Wymiana wentylatora

Głośna praca komputera terkotanie świszczenie oraz przegrzewanie się laptopa to najpopularniejsze objawy uszkodzonego wentylatora w komputerze. Samo czyszczenie czasem pomaga, lecz w niektórych przypadkach jedynym wyjściem jest wymiana uszkodzonego wentylatora na sprawny. Przy okazji czyścimy układ chłodzenia z kurzu oraz wymieniamy pasty termoprzewodzące i sprawdzamy, czy pod obciążeniem temperatury są niskie. Tak, aby w przyszłości problem z niewydajnym chłodzeniem się nie powtórzył.

Naprawa płyty głównej w laptopie

Oferujemy szeroki zakres naprawy sprzętu komputerowego, między innymi naprawy płyt głównych w laptopach. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz narzędzia, aby każda naprawa przebiegła pomyślnie i z pozytywnym efektem. Naprawiamy również płyty głównych w laptopach po zalaniu, czyścimy płytę oraz lokalizujemy i wymieniamy uszkodzone elementy THT, BGA lub SMD na płycie głównej. Przed naprawą, po sprawdzeniu płyty naprawa jest wyceniana, więc każda cena naprawy jest znana z góry.

Diagnoza laptopa

Duże doświadczenie oraz wiedza pozwala nam, na zdiagnozowanie oraz usunięcie niemal każdego problemu w Twoim laptopie. Po przyjęciu laptopa do serwisu, z informacją od klienta oraz opisem problemu, diagnozujemy problem oraz szukamy przyczyny. Jesteśmy w stanie nawet tego samego dnia określić problem, podać rozwiązanie oraz naprawić Twoje urządzenie.

Naprawa laptopów Piaseczno, Gołków, Warszawa Ursynów

Wolne działanie laptopa

Wolne działanie komputerów często jest spowodowane problemem z systemem lub z jakimś komponentem komputera takimi jak dysk twardy, pamięć ram, procesor, wysokie temperatury. Sprawdzamy wszystkie te rzeczy wpływające na szybkość działania komputera oraz eliminujemy ten problem. Po takim zabiegu komputery chodzą kilkukrotnie szybciej, przy czym problem z powolnym działaniem już nigdy nie powróci.

Serwis laptopów - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W zależności od uszkodzenia oraz dostępności części. Dokładny czas określamy po sprawdzeniu laptopa. Niektóre naprawy są wykonywane nawet tego samego dnia.

Czas diagnozy laptopa jest uzależniony od ilości zleceń, które aktualnie mamy. Czasami jest to tego samego dnia lecz zazwyczaj jest to od jednego do dwóch dni.

Nie! Płatność odbywa się dopiero po naprawieniu laptopa.

Jest kilka sposobów. Można dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub jeśli mieszkasz w okolicy zlecić nam odbiór laptopa.

Tak, podejmujemy się napraw nawet bardzo laptopów.

W niektórych laptopach istnieje taka możliwość. Niestety w nowszych laptopach procesory są lutowane do płyt głównych i nie tak łatwo jest to zrobić.

W zależności od modelu laptopa czasami jest taka możliwość. Należy się z nami skontaktować, a my sprawdzimy, czy jest to możliwe.

Wszystkie koszty są przekazywane telefonicznie lub e-mail po dokładnym sprawdzeniu laptopa.

Tak oczywiście. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy części na pewno są kompatybilne z państwa laptopem. Jeśli kupno części jest realizowane przez nas, udzielamy gwarancji na części, oraz darmową wymianę w okresie gwarancyjnym. Jeśli zaś uszkodzeniu ulegnie część, która nie została kupiona przez nas serwis, ewentualna kolejna wymiana jest wtedy odpłatna.

Tak prowadzimy utylizację laptopów naszych klientów.

Tak. Jeśli chcą państwo kupić inny laptop od nas, przyjmiemy w rozliczeniu Państwa stary notebook oraz darmowo przeniesiemy dane na nowy komputer.

Prowadzimy skup laptopów, lecz nie skupujemy wszystkich modeli. Można do nas przywieźć laptopa lub wysłać zdjęcia mailem. Wtedy ustalimy, czy jesteśmy nim zainteresowani. Oraz od razu zaproponujemy cenę zakupu.

Tak. W niemal każdym laptopie jest taka możliwość.

Nie. Nasz serwis może sklonować Twój dysk hdd na ssd bez konieczności ponownej instalacji systemu czy instalowania programów. Dysk jest klonowany 1:1.

To zależy od państwa komputera. W niektórych przypadkach jest to nie możliwe ze względu na ograniczenia sprzętowe. W większości jednak przypadków jest taka możliwość i wykonujemy takie usługi.

Do większości ilości laptopów dyski oraz pamięci ram mamy dostępne od ręki. Nawet jeśli do Twojego laptopa nie mamy, zamówimy i w ciągu 2 dni będą dostępne.

Tak. Przed samym lokalem jest parking, z którego mogą korzystać klienci naszego serwisu laptopów.

Naprawiamy takie urządzenia jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety, telefony, konsole do gier.

Tak, w większości przypadków bardzo skutecznie przyśpieszamy stare laptopy. Jednak nie każdy laptop możemy przyśpieszyć. Po sprawdzeniu Państwa komputera jesteśmy w stanie to ustalić.

Zazwyczaj jest do od jednego do dwóch dni roboczych. W każdym przypadku po sprawdzeniu laptopa informujemy klienta, ile potrwa naprawa urządzenia, ponieważ czasami ten okres może się wydłużyć.

Tak. We wszystkich laptopach można wymienić matryce.

Tak. Przy każdej naprawie sprawdzamy zabezpieczenia antywirusowe systemu. Jeśli Twój antywirus jest nieaktualny, za darmo aktualizujemy go.

Tak. Możemy kupić oraz zainstalować pakiet Office.

Serwis laptopów, Naprawa notebooków - Galeria

725-999-683

NUMER KONTAKTOWY 24/7​

Oferta naszego serwisu komputerowego

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

5/5 - 42 ocen