Serwis Piaseczno Laptopowcy

Zmiana adresu na: Piaseczno, ul. Jana Pawła II 29

Wymiana dysku w komputerze
Piaseczno, Warszawa Ursynów

Wymiana dysku w komputerze Warszawa Ursynów

Wymiana dysku w komputerze stacjonarnym to dość częsta usługa wykonywana w naszym serwisie w Pisecznie pod Warszawa. Klienci decydują się na wymianę dysku z kilku powodów:

  1. Potrzebują dysk o większej pojemności.
  2. Chęć poprawy wydajności komputera poprzez wymianę dysku HDD na szybszy model SSD.
  3. Wymiana po awarii obecnie dysku.

Wymiana dysku w komputerze stacjonarnym przyniesie efekt szybszego działania, jeśli zdecydujemy się na zastąpienie dysku HDD dyskiem SSD. Ograniczenie pojemności dysku może być spowodowane przez pliki, zdjęcia i oprogramowanie, które zajmują dużo miejsca.

Wymiana Dysku HDD Na SSD

Wymiana dysku HDD na SSD to często wybierana przez klientów opcja, ponieważ pozwala ona na znaczące przyspieszenie działania komputera. Dysk SSD jest o wiele szybszy od dysku HDD i pozwala na szybsze uruchamianie systemu oraz programów, a także na szybsze przesyłanie danych. Jeśli zauważasz, że Twój komputer działa wolniej niż kiedyś, to wymiana dysku na SSD może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Skorzystaj z usług profesjonalnego serwisu komputerowego, który dokładnie zdiagnozuje Twój sprzęt i doradzi najlepsze rozwiązanie.

Wymiana dysku w komputerze Piaseczno, Warszawa Ursynów

Wymienimy dysk w Twoim komputerze

W naszym serwisie oferujemy szybką i sprawną wymianę dysku twardego komputerach stacjonarnych. Nasz zespół doświadczonych specjalistów zadba o to, aby wymiana przebiegła szybko i sprawnie, a Ty mógł korzystać z nowego dysku bez zbędnych opóźnień. Jeśli potrzebujesz wymienić dysk w swoim komputerze, zgłoś się do nas i skorzystaj z naszych usług.

Wymiana dysku w komputerze Piaseczno, Warszawa

Wymiana dysku w komputerze – jak wygląda?

Proces wymiany dysku w komputerze nie jest skomplikowany, jednak najlepiej zlecić go specjalistycznemu serwisowi komputerowemu, takim jak Laptopowcy w Piasecznie pod Warszawą. Nasz serwis zajmuje się diagnozowaniem i naprawami komputerów, a także wymianą dysków. Jeśli nie chcesz samodzielnie wymieniać dysku w swoim komputerze, możesz zostawić go u nas, a my zajmiemy się całą czynnością. W trakcie wymiany dysku przeniesiemy (kolorowanie dysku) także dane z poprzedniego dysku na nowy, dzięki czemu odbierasz komputer z naszego serwisu bez obaw o utratę danych.

Wymieniamy dyski w komputerach wszystkich producentów. Nasz serwis komputerowy mieści się w Piasecznie. Dzięki temu bardzo szybko można do nas dojechać z: Warszawa Ursynów, Józefosław, Julianów, Mysiagło, Gołków, Sękocin, Lesznowola, Chojnów, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna.

Serwis komputerowy - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W zależności od uszkodzenia oraz dostępności części. Dokładny czas określamy po sprawdzeniu komputera. Niektóre naprawy są wykonywane nawet tego samego dnia.

Czas diagnozy jest uzależniony od ilości zleceń, które aktualnie mamy. Czasami jest to tego samego dnia lecz zazwyczaj jest to od jednego do dwóch dni.

Nie! Płatność odbywa się dopiero po naprawieniu komputera.

Jest kilka sposobów. Można dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub jeśli mieszkasz w okolicy zlecić nam odbiór komputera.

Tak, podejmujemy się napraw nawet bardzo starych komputerów.

Wszystkie koszty są przekazywane telefonicznie lub e-mail po dokładnym sprawdzeniu komputera.

Tak oczywiście. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy części na pewno są kompatybilne z państwa komputerem. Jeśli kupno części jest realizowane przez nas, udzielamy gwarancji na części, oraz darmową wymianę w okresie gwarancyjnym. Jeśli zaś uszkodzeniu ulegnie część, która nie została kupiona przez nas serwis, ewentualna kolejna wymiana jest wtedy odpłatna.

Tak. Jeśli chcą państwo kupić inny komputer od nas, przyjmiemy w rozliczeniu Państwa stary komputer oraz darmowo przeniesiemy dane na nowy komputer.

Prowadzimy skup komputerów, lecz nie skupujemy wszystkich komputerów. Można do nas przywieźć komputer lub wysłać zdjęcia mailem. Wtedy ustalimy, czy jesteśmy nim zainteresowani. Oraz od razu zaproponujemy cenę zakupu.

Tak. W niemal każdym komputerze PC jest taka możliwość.

Nie. Nasz serwis może sklonować Twój dysk hdd na ssd bez konieczności ponownej instalacji systemu czy instalowania programów. Dysk jest klonowany 1:1.

To zależy od państwa komputera. W niektórych przypadkach jest to nie możliwe ze względu na ograniczenia sprzętowe. W większości jednak przypadków jest taka możliwość i wykonujemy takie usługi.

Do większości ilości komputerów dyski oraz pamięci ram mamy dostępne od ręki. Nawet jeśli do Twojego komputera nie mamy, zamówimy i w ciągu 2 dni będą dostępne.

Tak. Przed samym lokalem jest parking, z którego mogą korzystać klienci naszego serwisu komputerowego.

Naprawiamy takie urządzenia jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety, telefony, konsole do gier.

Tak, w większości przypadków bardzo skutecznie przyśpieszamy stare komputery. Jednak nie każdy komputer możemy przyśpieszyć. Po sprawdzeniu Państwa komputera jesteśmy w stanie to ustalić.

Zazwyczaj jest do od jednego do dwóch dni roboczych. W każdym przypadku po sprawdzeniu komputera informujemy klienta, ile potrwa naprawa urządzenia, ponieważ czasami ten okres może się wydłużyć.

Tak. Przy każdej naprawie sprawdzamy zabezpieczenia antywirusowe systemu. Jeśli Twój antywirus jest nieaktualny, za darmo aktualizujemy go.

Tak. Możemy kupić oraz zainstalować pakiet Office.

Tak. Dobieramy odpowiednie części według wskazówek klienta. Wysyłamy trzy zestawy w różnych konfiguracjach oraz cenach. Po akceptacji oraz potrzebnych zmianach zamawiamy, oraz składamy komputer dostosowany do Państwa potrzeb.

Serwis komputerowy - Galeria

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

5/5 - 42 ocen