Serwis Piaseczno Laptopowcy

Zmiana adresu na: Piaseczno, ul. Jana Pawła II 29

Wymiana dysku w laptopie
Piaseczno, Warszawa Ursynów

Wymiana dysku w laptopie Piaseczno, Warszawa Ursynów
Najczęściej klienci zgłaszają się do naszego serwisu, aby wymienić dysk z trzech powodów:
1. Konieczność wymiany na dysk o większej pojemności
2. Poprawa szybkości działania laptopa poprzez wymianę na dysk na szybszy typu SSD
3. Wymiana spowodowana awarią aktualne dysku.
 
Wymiana dysku twardego (HDD) lub dysku SSD w laptopie bardzo często jest konieczna, kiedy z powodu ograniczonej pojemności trzeba bezwzględnie wymienić dysk. Wymiana dysku w laptopie lub komputerze spowoduje szybsze działanie pracy, jeśli zdecydujemy się na zmianę dysk z HDD na SSD. Przyczyną ograniczenia pojemności dysku są pliki, zdjęcia, oprogramowanie komputera, które zajmują dużo miejsca.

Wymienimy dysk w Twoim laptopie.

Wymiana dysku w laptopie nie jest skomplikowana. Jednak warto tę czynność powierzyć profesjonalnemu serwisowi komputerowemu, jakim jak Laptopowcy w Piasecznie pod Warszawą. Nasz serwis zajmuje się diagnostyką i naprawami. Jeśli nie chcesz samu wymienić dysku w swoim laptopie, to możesz u nas zostawić laptopa, a my wszystkim się zajmiemy. W rezultacie oprócz wymiany dysku przeniesiemy również dane na nowy dysk. Dzięki temu klient odbiera laptopa z naszego serwisu, nie przejmując się niczym.

Wymiana dysku HDD w laptopie Piaseczno, Warszawa Ursynów

Dysk HDD i SDD – czym się różnią?

Dysk HDD, nazywany też często dyskiem twardym, posiada szklane talerze pokryte materiałem ferromagnetycznym i są zamontowane na osi silnika elektrycznego. Dzięki temu, że posiadają wiele elementów mechanicznych. Dzięki czemu są bardziej podatne na uszkodzenia i awarie. Ponadto zużywają decydowanie więcej energii elektrycznej.
Dyski SSD zwane półprzewodnikowe oparte są na pamięci NAND Flash. Dzięki czemu nie posiadają elementów mechanicznych, a zapis i odczyt z takich dysków odbywa się zdecydowanie szybciej niż w przypadku dysków starszego typu HDD.

Wymiana dysku HDD na SSD

Wymianę dysk HDD na SDD w laptopie najczęściej wykonujemy dla klientów, którzy skarżą się na wolne działanie laptopa. Z uwagi na to, że jest to najtańszy i najlepszy sposób na poprawienie szybkości działania komputera, jaki możemy wykonać w laptopie.
Najczęściej wymieniamy dyski w laptopach takich marek jak: Acer, Asus, Apple, Dell, HP, Fujitsu-Siemens, Toshiba, Lenovo, IBM, Samsung.

Nasz serwis komputerowy mieści się w Piasecznie. Dzięki temu bardzo szubko można do nas dojechać z: Warszawa Ursynów, Józefosław, Julianów, Mysiagło, Gołków, Sękocin, Lesznowola, Chojnów, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna.

Serwis komputerowy - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W zależności od uszkodzenia oraz dostępności części. Dokładny czas określamy po sprawdzeniu komputera. Niektóre naprawy są wykonywane nawet tego samego dnia.

Czas diagnozy jest uzależniony od ilości zleceń, które aktualnie mamy. Czasami jest to tego samego dnia lecz zazwyczaj jest to od jednego do dwóch dni.

Nie! Płatność odbywa się dopiero po naprawieniu komputera.

Jest kilka sposobów. Można dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub jeśli mieszkasz w okolicy zlecić nam odbiór komputera.

Tak, podejmujemy się napraw nawet bardzo starych komputerów.

Wszystkie koszty są przekazywane telefonicznie lub e-mail po dokładnym sprawdzeniu komputera.

Tak oczywiście. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy części na pewno są kompatybilne z państwa komputerem. Jeśli kupno części jest realizowane przez nas, udzielamy gwarancji na części, oraz darmową wymianę w okresie gwarancyjnym. Jeśli zaś uszkodzeniu ulegnie część, która nie została kupiona przez nas serwis, ewentualna kolejna wymiana jest wtedy odpłatna.

Tak. Jeśli chcą państwo kupić inny komputer od nas, przyjmiemy w rozliczeniu Państwa stary komputer oraz darmowo przeniesiemy dane na nowy komputer.

Prowadzimy skup komputerów, lecz nie skupujemy wszystkich komputerów. Można do nas przywieźć komputer lub wysłać zdjęcia mailem. Wtedy ustalimy, czy jesteśmy nim zainteresowani. Oraz od razu zaproponujemy cenę zakupu.

Tak. W niemal każdym komputerze PC jest taka możliwość.

Nie. Nasz serwis może sklonować Twój dysk hdd na ssd bez konieczności ponownej instalacji systemu czy instalowania programów. Dysk jest klonowany 1:1.

To zależy od państwa komputera. W niektórych przypadkach jest to nie możliwe ze względu na ograniczenia sprzętowe. W większości jednak przypadków jest taka możliwość i wykonujemy takie usługi.

Do większości ilości komputerów dyski oraz pamięci ram mamy dostępne od ręki. Nawet jeśli do Twojego komputera nie mamy, zamówimy i w ciągu 2 dni będą dostępne.

Tak. Przed samym lokalem jest parking, z którego mogą korzystać klienci naszego serwisu komputerowego.

Naprawiamy takie urządzenia jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety, telefony, konsole do gier.

Tak, w większości przypadków bardzo skutecznie przyśpieszamy stare komputery. Jednak nie każdy komputer możemy przyśpieszyć. Po sprawdzeniu Państwa komputera jesteśmy w stanie to ustalić.

Zazwyczaj jest do od jednego do dwóch dni roboczych. W każdym przypadku po sprawdzeniu komputera informujemy klienta, ile potrwa naprawa urządzenia, ponieważ czasami ten okres może się wydłużyć.

Tak. Przy każdej naprawie sprawdzamy zabezpieczenia antywirusowe systemu. Jeśli Twój antywirus jest nieaktualny, za darmo aktualizujemy go.

Tak. Możemy kupić oraz zainstalować pakiet Office.

Tak. Dobieramy odpowiednie części według wskazówek klienta. Wysyłamy trzy zestawy w różnych konfiguracjach oraz cenach. Po akceptacji oraz potrzebnych zmianach zamawiamy, oraz składamy komputer dostosowany do Państwa potrzeb.

Serwis komputerowy - Galeria

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

5/5 - 42 ocen