Serwis Piaseczno Laptopowcy

Zmiana adresu na: Piaseczno, ul. Jana Pawła II 29

Zalany laptop
Piaseczno, Warszawa Ursynów

Zalany laptop Piaseczno, Warszawa

Jak naprawiamy laptop po zalaniu?

Naprawa laptopa po zalaniu nie jest łatwa. Przede wszystkim ważne jest tutaj doświadczenie. Po naszym wieloletnim doświadczeniu w naprawach laptopów po zalaniu możemy podać listę czynności, które nasz serwis wykonuje jak trafia do nas laptop po zalaniu
  1. Zdejmujemy obudowę zalanego laptopa
  2. Wyjmowany jest dysk twardy, touchpad, klawiatura, pamięci RAM i płyta główna
  3. Przeglądamy bardzo dokładnie wszystkie podzespoły
  4. Usuwane są wszystkie ślady cieczy ze wszystkich elementów
  5. Naprawa przepalonych układów
  6. Zabezpieczamy wszystkie elementy, które miały kontakt z cieczą środkiem antykorozyjnym
  7. Ponownie montujemy wszystkie podzespoły
  8. Montujemy obudowę i laptop czeka na odbiór przez właściciela

Najczęściej po zalaniu trafiają do naszego serwisu laptopy takich marek jak: Acer, Asus, Apple, Dell, HP, Fujitsu-Siemens, Toshiba, Lenovo, Samsung.
Nasz serwis komputerowy mieści się w Piasecznie. Dzięki temu bardzo szubko można do nas dojechać z: Warszawa Ursynów, Józefosław, Julianów, Mysiadło, Gołków, Sękocin, Lesznowola, Chojnów, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna.

Zalany laptop? Nie zwlekaj z niczym – natychmiast zgłoś się do naszego serwisu laptopów w Piasecznie pod Warszawą.
Chwila nieuwagi może doprowadzić do zalania laptopa kawą, herbatą, sokiem czy innym płynem. Najgorsze w zalaniu laptopa jest to, że nawet niewielka ilość cieczy może doprowadzić uszkodzeń, których naprawa może okazać się nieopłacalna dla właściciela laptopa. Jeszcze bardziej zdradliwe bywa to, że bardzo często laptop po zalaniu działa. Dzięki temu właściciel jest przekonany, że nic złego się nie stało. Nic bardziej mylnego, ponieważ często dopiero po kilku dniach pojawiają się usterki takie jak: brak obrazu lub brak możliwości uruchomienia laptopa.

Co zrobić po zalaniu laptopa?

Po zalaniu laptopa należy w pierwszej kolejności odłączyć go od zasilania. Następnie należy go wyłączyć. Jeśli to możliwe to radzimy wyjąć baterię z laptopa. Jeśli laptop został zalany od góry, czyli przez klawiaturę to należy otworzyć pokrywę ekranu i odwrócić go ekranem i klawiaturą do dołu. W rezultacie należy natychmiast udać się z zalanym laptopem do naszego serwisu w Piasecznie pod Warszawą. Nie zalecamy podejmowania samodzielnych prób naprawy laptopa po zalaniu, ponieważ można wyrządzić więcej szkód.

Zalany laptop Warszawa

Serwis komputerowy - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W zależności od uszkodzenia oraz dostępności części. Dokładny czas określamy po sprawdzeniu komputera. Niektóre naprawy są wykonywane nawet tego samego dnia.

Czas diagnozy jest uzależniony od ilości zleceń, które aktualnie mamy. Czasami jest to tego samego dnia lecz zazwyczaj jest to od jednego do dwóch dni.

Nie! Płatność odbywa się dopiero po naprawieniu komputera.

Jest kilka sposobów. Można dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub jeśli mieszkasz w okolicy zlecić nam odbiór komputera.

Tak, podejmujemy się napraw nawet bardzo starych komputerów.

Wszystkie koszty są przekazywane telefonicznie lub e-mail po dokładnym sprawdzeniu komputera.

Tak oczywiście. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy części na pewno są kompatybilne z państwa komputerem. Jeśli kupno części jest realizowane przez nas, udzielamy gwarancji na części, oraz darmową wymianę w okresie gwarancyjnym. Jeśli zaś uszkodzeniu ulegnie część, która nie została kupiona przez nas serwis, ewentualna kolejna wymiana jest wtedy odpłatna.

Tak. Jeśli chcą państwo kupić inny komputer od nas, przyjmiemy w rozliczeniu Państwa stary komputer oraz darmowo przeniesiemy dane na nowy komputer.

Prowadzimy skup komputerów, lecz nie skupujemy wszystkich komputerów. Można do nas przywieźć komputer lub wysłać zdjęcia mailem. Wtedy ustalimy, czy jesteśmy nim zainteresowani. Oraz od razu zaproponujemy cenę zakupu.

Tak. W niemal każdym komputerze PC jest taka możliwość.

Nie. Nasz serwis może sklonować Twój dysk hdd na ssd bez konieczności ponownej instalacji systemu czy instalowania programów. Dysk jest klonowany 1:1.

To zależy od państwa komputera. W niektórych przypadkach jest to nie możliwe ze względu na ograniczenia sprzętowe. W większości jednak przypadków jest taka możliwość i wykonujemy takie usługi.

Do większości ilości komputerów dyski oraz pamięci ram mamy dostępne od ręki. Nawet jeśli do Twojego komputera nie mamy, zamówimy i w ciągu 2 dni będą dostępne.

Tak. Przed samym lokalem jest parking, z którego mogą korzystać klienci naszego serwisu komputerowego.

Naprawiamy takie urządzenia jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety, telefony, konsole do gier.

Tak, w większości przypadków bardzo skutecznie przyśpieszamy stare komputery. Jednak nie każdy komputer możemy przyśpieszyć. Po sprawdzeniu Państwa komputera jesteśmy w stanie to ustalić.

Zazwyczaj jest do od jednego do dwóch dni roboczych. W każdym przypadku po sprawdzeniu komputera informujemy klienta, ile potrwa naprawa urządzenia, ponieważ czasami ten okres może się wydłużyć.

Tak. Przy każdej naprawie sprawdzamy zabezpieczenia antywirusowe systemu. Jeśli Twój antywirus jest nieaktualny, za darmo aktualizujemy go.

Tak. Możemy kupić oraz zainstalować pakiet Office.

Tak. Dobieramy odpowiednie części według wskazówek klienta. Wysyłamy trzy zestawy w różnych konfiguracjach oraz cenach. Po akceptacji oraz potrzebnych zmianach zamawiamy, oraz składamy komputer dostosowany do Państwa potrzeb.

Serwis komputerowy - Galeria

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

5/5 - 42 ocen