Serwis Piaseczno Laptopowcy

Zmiana adresu na: Piaseczno, ul. Jana Pawła II 29

Naprawa płyty głównej w laptopie lub konsoli do gier Warszawa, Piaseczno

Czasami przy uszkodzeniach laptopów lub komputerów występuję usterka płyty głównej. Która zarządza sterowaniem całego urządzenia. Zazwyczaj kupno nowej płyty jest nieopłacalna ze względu na koszt nowej płyty. Lecz uszkodzone płyty główne w komputerach można naprawić. Potrzebna jest do tego specjalistyczna wiedza, dedykowane narzędzia, dużo czasu oraz doświadczenie.

Ile kosztuje naprawa płyty głównej w laptopie lub konsoli do gier?

W zależności od uszkodzenia płyt koszt może oscylować między 300 a nawet 1000zł w górę. A także W zależności od klasy sprzętu.

Naprawa płyty głównej w laptopie lub konsoli do gier Warszawa, Piaseczno
Naprawa płyty głównej w laptopie Piaseczno

Jakie są najczęstsze naprawy płyt głównych?

Częstymi problemami w nieuruchamiających się komputerach z uszkodzeniem płyty jest zalanie komputera cieczą. Nasz serwis naprawia płyty główne po uszkodzenia też naprawiamy, czyścimy płytę oraz lokalizujemy i wymieniamy uszkodzone elementy na płycie głównej. Takie jak układy SMD,THT, Układy zasilania, tranzystory, kości bios czy procesory i układy graficzne zintegrowane z płytą główną.

Ile czasu trwa naprawa płyty głównej w laptopie lub konsoli do gier?

Czas oczekiwania jest to około 3 do 14 dni roboczych w zależności od dostępności części i skomplikowania naprawy. Wszystkie terminy oraz koszty możemy podać po sprawdzeniu i diagnozie płyty głównej w Państwa laptopie lub konsoli do gier.
W naszym serwisie bardzo często naprawiamy płyty główne w laptopach i konsolach do gier dla klientów z Warszawy i Piaseczna. Zapraszamy do kontaktu.

Naprawa płyty głównej w laptopie Warszawa

Nasz serwis komputerowy mieści się w Piasecznie. Dzięki temu bardzo szubko można do nas dojechać z: Warszawa Ursynów, Józefosław, Julianów, Mysiagło, Gołków, Sękocin, Lesznowola, Chojnów, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna.

Serwis komputerowy - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W zależności od uszkodzenia płyty głównej oraz dostępności części. Dokładny czas określamy po sprawdzeniu płyty głównej. Można przyjąć jednak, że naprawa płyty głównej w laptopie ub konsoli trwa od 3 do 14 dni. 

Czas diagnozy jest uzależniony od ilości zleceń, które aktualnie mamy. Czasami jest to tego samego dnia lecz zazwyczaj jest to od jednego do dwóch dni.

Nie! Płatność odbywa się dopiero po naprawieniu komputera.

Jest kilka sposobów dostarczenia laptopa lub konsoli z uszkodzoną płytą główną. Można dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub jeśli mieszkasz w okolicy zlecić nam odbiór laptopa lub kosoli.

Wszystkie koszty są przekazywane telefonicznie lub e-mail po dokładnym sprawdzeniu komputera.

Tak. Przed samym lokalem jest parking, z którego mogą korzystać klienci naszego serwisu komputerowego.

Naprawiamy takie urządzenia jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety, telefony, konsole do gier.

Tak. Dobieramy odpowiednie części według wskazówek klienta. Wysyłamy trzy zestawy w różnych konfiguracjach oraz cenach. Po akceptacji oraz potrzebnych zmianach zamawiamy, oraz składamy komputer dostosowany do Państwa potrzeb.

Naprawa płyt głównych - Galeria

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

5/5 - 53 ocen