Serwis Piaseczno Laptopowcy

Zmiana adresu na: Piaseczno, ul. Jana Pawła II 29

Klonowanie dysku twardego HDD na SSD
Piaseczno, Warszawa Ursynów

Zainstalowanie dysku SSD to jedna z najlepszych modernizacji, jakie można przeprowadzić w komputerze stacjonarnym w celu przyspieszenia jego działania. Najprostszym sposobem instalacji jest fizyczne włożenie dysku do obudowy, podłączenie odpowiednich kabli oraz przeprowadzenie nowego instalowania systemu Windows od podstaw.

Klonowanie dysku twardego HDD na SSD Piaseczno, Warszawa

Klonowanie dysku twardego HDD na SSD – dlaczego warto?

Może nie chcesz tracić czasu na konfigurowanie systemu Windows (od nowa), odzyskiwanie ważnych plików i folderów na nowym dysku twardym oraz ponowne instalowanie wszystkich aplikacji. Zrozumieliśmy Twoje obawy. Istnieje też inna opcja podczas przenoszenia się na nowy dysk SSD: sklonowanie starego dysku twardego na nowy. To (rozważnie) szybka i prosta metoda, którą można uruchomić w nocy, jeśli nie chcesz czekać. Po przebudzeniu i przełączeniu systemu na nowy dysk SSD wszystko będzie działać dokładnie tak, jak na poprzednim dysku.

Przed rozpoczęciem pracy, istnieją kilka zastrzeżeń. Po pierwsze, nowy dysk SSD musi mieć wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić wszystko, co znajduje się na podstawowym dysku twardym. Jeśli nie jest to możliwe, klonowanie nie zadziała. Możesz usunąć niepotrzebne pliki (lub pobrać je ponownie, np. dużą bibliotekę gier) w celu zwolnienia miejsca, lub możesz po prostu zainstalować nową wersję systemu Windows na nowym dysku SSD. Możesz też ustawić nowy dysk jako główny (w BIOS płyty głównej) i używać starego dysku twardego jako miejsca na mniej ważne pliki, gry, filmy lub inne rzeczy.

Klonowanie dysku twardego HDD na SSD - Zrobimy to za Ciebie

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pogotowia komputerowego w Warszawie, aby przeprowadzić klonowanie dysku HDD na SSD. Nasz serwis komputerowy zajmie się całym procesem od początku do końca.

Klonujemy dyski twarde z HDD na SSD wszystkich producentów. Nasz serwis komputerowy mieści się w Piasecznie. Dzięki temu bardzo szybko można do nas dojechać z: Warszawa Ursynów, Józefosław, Julianów, Mysiagło, Gołków, Sękocin, Lesznowola, Chojnów, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna.

Serwis komputerowy - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W zależności od uszkodzenia oraz dostępności części. Dokładny czas określamy po sprawdzeniu komputera. Niektóre naprawy są wykonywane nawet tego samego dnia.

Czas diagnozy jest uzależniony od ilości zleceń, które aktualnie mamy. Czasami jest to tego samego dnia lecz zazwyczaj jest to od jednego do dwóch dni.

Nie! Płatność odbywa się dopiero po naprawieniu komputera.

Jest kilka sposobów. Można dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub jeśli mieszkasz w okolicy zlecić nam odbiór komputera.

Tak, podejmujemy się napraw nawet bardzo starych komputerów.

Wszystkie koszty są przekazywane telefonicznie lub e-mail po dokładnym sprawdzeniu komputera.

Tak oczywiście. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy części na pewno są kompatybilne z państwa komputerem. Jeśli kupno części jest realizowane przez nas, udzielamy gwarancji na części, oraz darmową wymianę w okresie gwarancyjnym. Jeśli zaś uszkodzeniu ulegnie część, która nie została kupiona przez nas serwis, ewentualna kolejna wymiana jest wtedy odpłatna.

Tak. Jeśli chcą państwo kupić inny komputer od nas, przyjmiemy w rozliczeniu Państwa stary komputer oraz darmowo przeniesiemy dane na nowy komputer.

Prowadzimy skup komputerów, lecz nie skupujemy wszystkich komputerów. Można do nas przywieźć komputer lub wysłać zdjęcia mailem. Wtedy ustalimy, czy jesteśmy nim zainteresowani. Oraz od razu zaproponujemy cenę zakupu.

Tak. W niemal każdym komputerze PC jest taka możliwość.

Nie. Nasz serwis może sklonować Twój dysk hdd na ssd bez konieczności ponownej instalacji systemu czy instalowania programów. Dysk jest klonowany 1:1.

To zależy od państwa komputera. W niektórych przypadkach jest to nie możliwe ze względu na ograniczenia sprzętowe. W większości jednak przypadków jest taka możliwość i wykonujemy takie usługi.

Do większości ilości komputerów dyski oraz pamięci ram mamy dostępne od ręki. Nawet jeśli do Twojego komputera nie mamy, zamówimy i w ciągu 2 dni będą dostępne.

Tak. Przed samym lokalem jest parking, z którego mogą korzystać klienci naszego serwisu komputerowego.

Naprawiamy takie urządzenia jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety, telefony, konsole do gier.

Tak, w większości przypadków bardzo skutecznie przyśpieszamy stare komputery. Jednak nie każdy komputer możemy przyśpieszyć. Po sprawdzeniu Państwa komputera jesteśmy w stanie to ustalić.

Zazwyczaj jest do od jednego do dwóch dni roboczych. W każdym przypadku po sprawdzeniu komputera informujemy klienta, ile potrwa naprawa urządzenia, ponieważ czasami ten okres może się wydłużyć.

Tak. Przy każdej naprawie sprawdzamy zabezpieczenia antywirusowe systemu. Jeśli Twój antywirus jest nieaktualny, za darmo aktualizujemy go.

Tak. Możemy kupić oraz zainstalować pakiet Office.

Tak. Dobieramy odpowiednie części według wskazówek klienta. Wysyłamy trzy zestawy w różnych konfiguracjach oraz cenach. Po akceptacji oraz potrzebnych zmianach zamawiamy, oraz składamy komputer dostosowany do Państwa potrzeb.

Serwis komputerowy - Galeria

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

5/5 - 42 ocen