Serwis Piaseczno Laptopowcy

Zmiana adresu na: Piaseczno, ul. Jana Pawła II 29

Odzyskiwanie danych
Piaseczno, Warszawa Ursynów

Odzyskaj utracone dane – oddaj nośnik lub sprzęt w LAPTOPOWCY - Certyfikowany Partner FORTIS Recovery

Żyjemy w czasach, gdzie otacza nas coraz więcej sprzętów elektronicznych. Niekiedy dochodzi do różnych usterek i uszkodzeń, przez które możemy utracić cenne dane. Na szczęście istnieją metody odzyskiwania utraconych danych. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w razie potrzeby. Aby zapewnić klientom jeszcze większy komfort i wygodę – podjęliśmy współpracę z FORTIS Recovery.

Odzyskaj utracone dane – oddaj nośnik lub sprzęt w LAPTOPOWCY - Certyfikowany Partner FORTIS Recovery

Straciłeś dane z dysku, telefonu lub innego nośnika? Nie warto załamywać rąk i zastanawiać się co dalej. Nasi specjaliści pomogą Ci w różnych trudnościach związanych z uszkodzeniami mechanicznymi, elektrycznymi, czy logistycznymi nośników pamięci.
Współpraca z FORTIS Recovery nie była jeszcze tak prosta. Wystarczy, że zostawisz nośnik lub urządzenie u nas, a my przekażemy je do FORTIS Recovery. Naprawiony nośnik wraz z odzyskanymi danymi odbierzesz w placówce lub zostanie on wysłany bezpośrednio do Twojego domu.

Odzyskiwanie danych Piaseczno, Warszawa Ursynów

Czym jest odzyskiwanie danych i kiedy może się przydać?

Proces odzyskiwania danych polega na odzyskiwaniu utraconych bądź uszkodzonych danych z pamięci, nośników i innych plików. Jest to przydatna funkcja, podczas gdy nośnik, na którym mamy zapisane ważne pliki ulegnie awarii lub będzie występował błąd, który uniemożliwi dalsze korzystanie. Sami możemy w sposób zupełnie przypadkowy uszkodzić fizycznie urządzenie, będące nośnikiem. Jedyną formą ratunku zostaje odzyskiwanie danych, którym zajmują się profesjonaliści.

Laptopowcy w Piasecznie – Odzyskiwanie danych z dysku twardego

Dysk twardy to urządzenia znajdujące się w komputerze, które służy do przechowywania danych. Gdy dojdzie do uszkodzenia tego elementu i martwisz się, że Twoje dane przepadły, warto udać się po fachową pomoc. Najczęściej mamy do czynienia z odzyskiwaniem danych z dysku HDD. Rozróżniamy trzy różne typy uszkodzeń. Fizyczne — dochodzi do fizycznego uszkodzenia nośnika, jakim jest dysk, logiczne — podczas gdy sprzęt nie został uszkodzony, lecz pojawiają się błędy oprogramowania oraz elektroniczne, które występują podczas usterki modułu elektroniki. Niezależnie jaki model nośnika posiadasz oraz jaka jest przyczyna utracenia danych, jesteśmy w stanie Ci pomóc w każdej sytuacji.

Odzyskiwanie danych z dysku SSD

Dysk SSD to nic innego jak pamięć masowa zbudowana na podstawie pamięć flash. Najczęstszymi przyczynami uszkodzenia tego napędu jest uszkodzenie elektroniki, dlatego podczas naprawy odbudowujemy uszkodzone układy, przywracając im pierwotną funkcję, jaką sprawowały.
Dyski SSD pojawił się na rynku kilka lat temu, lecz wraz z upływem czasu, mimo swojej wysokiej ceny cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jesteśmy po to, by znaleźć przyczynę awarii i pomóc Ci w odzyskaniu danych. Skuteczność przeprowadzanych napraw sięga 86%, więc bez większego zastanowienia możesz powierzyć swój sprzęt w nasze ręce. Zobacz szczegóły naszej oferty na odzyskiwanie danych z dysków SDD.

Odzyskiwanie danych z telefonu

Telefon komórkowy stał się nierozerwalnym elementem życia codziennego. Już jakiś czas temu przestał służyć wyłącznie do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych. W smartfonach przechowujemy setki danych: notatki, zdjęcia i filmy, ale również służy nam jako kalendarzy, budzik, czy karta do płacenia w sklepie. Niestety czasem dochodzi do awarii, przez którą telefon przestaje funkcjonować. Do czynienia mamy z dwoma rodzajami uszkodzeń, logicznymi oraz mechanicznymi.

  • Do uszkodzeń logicznych dochodzi podczas problemów z logowaniem, usunięciem danych z urządzenia, samoistnemu wyłączaniu i szeregu różnych zjawisk, na które nie mamy bezpośrednio wpływu.
  • Uszkodzenia mechaniczne, występują podczas fizycznego uszkodzenia na przykład zalania urządzenia, rozbicia, czy uszkodzeniu portów. Nasz serwis jest przygotowany na każdą sytuację i dołoży wszelkich starań, aby przywrócić dane z Twojego telefonu.

Pamiętaj, że po utracie danych, najlepszym rozwiązaniem jest zaprzestanie korzystania i oddanie w ręce specjalistów. Sprawdź szczegóły naszej oferty na odzyskiwanie danych z telefonu.
Jesteśmy w stanie także usunąć zapomnianą blokadę ekranu bez utraty danych prawie z każdego telefonu.

Odzyskiwanie danych z innych nośników

Na pewno nie raz zdarzyło Ci się, że Twoje urządzenie nie czyta karty SD. Dostajesz lakoniczny komunikat o uszkodzeniu i nie wiesz co dalej zrobić? Bez obaw, nasz serwis postara Ci się pomóc w tej stresującej sytuacji. Odzyskiwanie danych z kart SD jest trudne i wymaga doświadczenia oraz odpowiedniej wiedzy. Nasz zespół spotyka się od dłuższego czasu z usterkami tych nośników, dzięki czemu możemy posłużyć fachową wiedzą i odzyskać Twoje dane.
Na pewno korzystasz z pendrive do zapisywania ważnych danych, przygotowywania prezentacji na spotkania, czy umieszczania swojej pracy dyplomowej. Zdarzyło się, że po podłączeniu do komputera pendrive nie zostaje odczytany lub wyskakuje błąd. Może na Twoim urządzeniu znajdują się wirusy, które uszkodziły pliki? Nie trzeba od razu załamywać rąk i gorączkowo zastanawiać się, czy pliki zapisane na nośniku przepadły na zawsze.
Nasz serwis postara się odzyskać Twoje dane. Jesteśmy w stanie odnajdywać pliki nawet na zalanych urządzeniach, czy w momencie, kiedy oderwiesz złącze USB. Zanim zaczniesz panikować, dołożymy wszelkich starań, aby uratować Twoje dane. Pamiętaj, że w każdej sytuacji szukamy sposobu na odzyskanie utraconych plików. Wystarczy, że oddasz urządzenie lub nośnik do naszego partnera.

Odzyskiwanie danych u partnera FORTIS Recovery

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci wyjść z sytuacji z pozoru bez wyjścia, kiedy nośnik zawodzi. FORTIS Recovery odzyskuje dane z twardy dysków HDD, dysków SSD, macierzy RAID, serwerów, telefonów komórkowych, kard SD, czy pendrive’ów. Przez wiele lat doświadczenia i obecności specjalistów jesteśmy skuteczni w naszych poczynaniach.
Zanim spiszesz swoje dane na straty, skorzystaj z usług odzyskiwania danych, w końcu wiele plików jest dla Ciebie znaczących i nie warto poddawać się bez walki. Znajdź placówkę naszego partnera w Twojej okolicy.

Odzyskiwanie danych, z telefony, dysk SSD, Pendrive Piaseczno, Warszawa Ursynów

725-999-683

NUMER KONTAKTOWY 24/7​

Oferta naszego serwisu komputerowego

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

Oceń stronę