Serwis Piaseczno Laptopowcy

Zmiana adresu na: Piaseczno, ul. Jana Pawła II 29

Naprawa płyty głównej w komputerze stacjonarnym
Piaseczno, Warszawa Ursynów

Naprawa płyty głównej w komputerze stacjonarnym Piaseczno, Warszawa Ursynów

W niektórych przypadkach komputer może przestać działać z powodu uszkodzenia płyty głównej. Niestety, zakup nowej płyty nie zawsze jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Niemniej jednak naprawa płyty głównej jest możliwa, jeśli posiada się odpowiednią wiedzę, konkretne narzędzia, dużo cierpliwości i doświadczenie.

Ile Kosztuje Naprawa Płyty Głównej w komputerze stacjonarnym?

Naprawę płyty głównej zwykle kosztuje od 300 do 1000 zł, Cena naprawy zależy od rodzaju płyty głównej i usterki. Oczywiście na bieżąco informujmy naszych Klientów o kosztach naprawy płyty głownej.

Naprawa płyty głównej - na czym polega?

Czasami trafiają do naszego serwisu komputerowego płyty po zalaniu cieczą. Nasz serwis oprócz oczyszczenia takich płyt głównych jest w stanie przywrócić im funkcjonalność i wymienić wszelkie uszkodzone części, takie jak układy SMD i THT, obwody zasilania, tranzystory, układy BIOS, i inne elementy, które są zintegrowane z płytą główną.

Naprawa płyty głównej w komputerze stacjonarnym Piaseczno, Warszawa
Naprawa płyty głównej w komputerze stacjonarnym Warszawa Ursynów

Ile Czasu Trwa Naprawa Płyty Głównej w komputerze stacjonarnym?

Czas naprawy płyty głównej komputera stacjonarnego może wynosić od 3 do 14 dni roboczych, w zależności od złożoności naprawy i potrzebnych części. Po dokonaniu oględzin i diagnozy płyty głównej w Państwa komputerze PC, możemy podać szacunkowy koszt i czas naprawy. Jesteśmy biegli w serwisowaniu i naprawianiu płyt głównych dla klientów z Warszawy i Piaseczna. Nie wahaj się skontaktować z nami.

Naprawiamy płyty główne w komputerach wszystkich marek. Nasz serwis komputerowy mieści się w Piasecznie. Dzięki temu bardzo szybko można do nas dojechać z: Warszawa Ursynów, Józefosław, Julianów, Mysiagło, Gołków, Sękocin, Lesznowola, Chojnów, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna.

Serwis komputerowy - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W zależności od uszkodzenia oraz dostępności części. Dokładny czas określamy po sprawdzeniu komputera. Niektóre naprawy są wykonywane nawet tego samego dnia.

Czas diagnozy jest uzależniony od ilości zleceń, które aktualnie mamy. Czasami jest to tego samego dnia lecz zazwyczaj jest to od jednego do dwóch dni.

Nie! Płatność odbywa się dopiero po naprawieniu komputera.

Jest kilka sposobów. Można dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub jeśli mieszkasz w okolicy zlecić nam odbiór komputera.

Tak, podejmujemy się napraw nawet bardzo starych komputerów.

Wszystkie koszty są przekazywane telefonicznie lub e-mail po dokładnym sprawdzeniu komputera.

Tak oczywiście. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy części na pewno są kompatybilne z państwa komputerem. Jeśli kupno części jest realizowane przez nas, udzielamy gwarancji na części, oraz darmową wymianę w okresie gwarancyjnym. Jeśli zaś uszkodzeniu ulegnie część, która nie została kupiona przez nas serwis, ewentualna kolejna wymiana jest wtedy odpłatna.

Tak. Jeśli chcą państwo kupić inny komputer od nas, przyjmiemy w rozliczeniu Państwa stary komputer oraz darmowo przeniesiemy dane na nowy komputer.

Prowadzimy skup komputerów, lecz nie skupujemy wszystkich komputerów. Można do nas przywieźć komputer lub wysłać zdjęcia mailem. Wtedy ustalimy, czy jesteśmy nim zainteresowani. Oraz od razu zaproponujemy cenę zakupu.

Tak. W niemal każdym komputerze PC jest taka możliwość.

Nie. Nasz serwis może sklonować Twój dysk hdd na ssd bez konieczności ponownej instalacji systemu czy instalowania programów. Dysk jest klonowany 1:1.

To zależy od państwa komputera. W niektórych przypadkach jest to nie możliwe ze względu na ograniczenia sprzętowe. W większości jednak przypadków jest taka możliwość i wykonujemy takie usługi.

Do większości ilości komputerów dyski oraz pamięci ram mamy dostępne od ręki. Nawet jeśli do Twojego komputera nie mamy, zamówimy i w ciągu 2 dni będą dostępne.

Tak. Przed samym lokalem jest parking, z którego mogą korzystać klienci naszego serwisu komputerowego.

Naprawiamy takie urządzenia jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety, telefony, konsole do gier.

Tak, w większości przypadków bardzo skutecznie przyśpieszamy stare komputery. Jednak nie każdy komputer możemy przyśpieszyć. Po sprawdzeniu Państwa komputera jesteśmy w stanie to ustalić.

Zazwyczaj jest do od jednego do dwóch dni roboczych. W każdym przypadku po sprawdzeniu komputera informujemy klienta, ile potrwa naprawa urządzenia, ponieważ czasami ten okres może się wydłużyć.

Tak. Przy każdej naprawie sprawdzamy zabezpieczenia antywirusowe systemu. Jeśli Twój antywirus jest nieaktualny, za darmo aktualizujemy go.

Tak. Możemy kupić oraz zainstalować pakiet Office.

Tak. Dobieramy odpowiednie części według wskazówek klienta. Wysyłamy trzy zestawy w różnych konfiguracjach oraz cenach. Po akceptacji oraz potrzebnych zmianach zamawiamy, oraz składamy komputer dostosowany do Państwa potrzeb.

Serwis komputerowy - Galeria

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

5/5 - 42 ocen