Serwis Piaseczno Laptopowcy

Zmiana adresu na: Piaseczno, ul. Jana Pawła II 29

Czyszczenie komputera stacjonarnego
Piaseczno, Warszawa Ursynów

Czyszczenie komputera stacjonarnego Piaseczno, Warszawa

Kurz gromadzący się na poszczególnych elementach komputera stacjonarnego (PC) utrudnia odprowadzanie ciepła, co może prowadzić do podwyższenia temperatury podzespołów i zwiększenia ryzyka awarii. Dlatego ważne jest regularne czyszczenie komputera, aby zapobiec takim sytuacjom. Nasz serwis komputerowy w Piasecznie oferuje profesjonalne czyszczenie komputerów stacjonarnych z wszelkich zanieczyszczeń, nawet tych trudno dostępnych.

Regularne czyszczenie może znacząco ograniczyć koszty związane z naprawą sprzętu. Ciągłe naprawy komputerów mogą być dla właścicieli problematyczne, dlatego warto pamiętać o regularnym odkurzaniu urządzenia. Skorzystaj z usług naszego serwisu komputerowego w Piasecznie pod Warszawą!”.

Aby uniknąć przegrzewania się poszczególnych podzespołów komputera stacjonarnego i wydłużyć jego żywotność, należy go profilaktycznie czyścić co najmniej raz w roku. Oczywiście nasz serwis w Piasecznie wykonuje usługę czyszczenia komputerów stacjonarnych.

Cena czyszczenie komputera stacjonarnego?

Cena czyszczenia komputera stacjonarnego zaczyna się od 120 złotych. Dokładny koszt jest ustalany przez telefon lub podczas dostarczenia komputera do czyszczenia w naszym serwisie w Piasecznie pod Warszawą.

Po czym poznać, że czas wyczyścić komputer?

Przegrzewanie się ma bezpośredni wpływ na działanie Twojego komputera, dlatego należy go oddać do serwisu, jeśli zauważysz następujące objawy:

  • głośno pracujący wentylator na procesorze lub w zasialaczu
  • resetujący lub wyłączający się komputer
  • wolne tempo pracy całego komputera
  • opóźnione reakcje systemu na polecenia
  • gorąca się obudowa komputera
  • układ wentylacyjny zatkany kurzem
Czyszczenie komputera stacjonarnego Warszawa Ursynów
Czyszczenie komputera stacjonarnego Piaseczno, Warszawa Ursynów

Wyczyścimy Twój komputer stacjonarny

Zakurzone wnętrze komputera to nie jedyny powód, dla którego komputer może się przegrzewać lub wyłączać. Inne przyczyny mogą obejmować zużycie pasty termoprzewodzącej, uszkodzony wentylator lub obciążające go oprogramowanie.

W naszej ofercie znajduje się też opcja wysłania sprzętu kurierem, dzięki czemu nie musisz nawet wychodzić z domu, aby skorzystać z naszych usług!

Czyścimy komputery stacjonarne wszystkich producentów. Nasz serwis komputerowy mieści się w Piasecznie. Dzięki temu bardzo szybko można do nas dojechać z: Warszawa Ursynów, Józefosław, Julianów, Mysiagło, Gołków, Sękocin, Lesznowola, Chojnów, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna.

Serwis komputerowy - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W zależności od uszkodzenia oraz dostępności części. Dokładny czas określamy po sprawdzeniu komputera. Niektóre naprawy są wykonywane nawet tego samego dnia.

Czas diagnozy jest uzależniony od ilości zleceń, które aktualnie mamy. Czasami jest to tego samego dnia lecz zazwyczaj jest to od jednego do dwóch dni.

Nie! Płatność odbywa się dopiero po naprawieniu komputera.

Jest kilka sposobów. Można dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub jeśli mieszkasz w okolicy zlecić nam odbiór komputera.

Tak, podejmujemy się napraw nawet bardzo starych komputerów.

Wszystkie koszty są przekazywane telefonicznie lub e-mail po dokładnym sprawdzeniu komputera.

Tak oczywiście. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy części na pewno są kompatybilne z państwa komputerem. Jeśli kupno części jest realizowane przez nas, udzielamy gwarancji na części, oraz darmową wymianę w okresie gwarancyjnym. Jeśli zaś uszkodzeniu ulegnie część, która nie została kupiona przez nas serwis, ewentualna kolejna wymiana jest wtedy odpłatna.

Tak. Jeśli chcą państwo kupić inny komputer od nas, przyjmiemy w rozliczeniu Państwa stary komputer oraz darmowo przeniesiemy dane na nowy komputer.

Prowadzimy skup komputerów, lecz nie skupujemy wszystkich komputerów. Można do nas przywieźć komputer lub wysłać zdjęcia mailem. Wtedy ustalimy, czy jesteśmy nim zainteresowani. Oraz od razu zaproponujemy cenę zakupu.

Tak. W niemal każdym komputerze PC jest taka możliwość.

Nie. Nasz serwis może sklonować Twój dysk hdd na ssd bez konieczności ponownej instalacji systemu czy instalowania programów. Dysk jest klonowany 1:1.

To zależy od państwa komputera. W niektórych przypadkach jest to nie możliwe ze względu na ograniczenia sprzętowe. W większości jednak przypadków jest taka możliwość i wykonujemy takie usługi.

Do większości ilości komputerów dyski oraz pamięci ram mamy dostępne od ręki. Nawet jeśli do Twojego komputera nie mamy, zamówimy i w ciągu 2 dni będą dostępne.

Tak. Przed samym lokalem jest parking, z którego mogą korzystać klienci naszego serwisu komputerowego.

Naprawiamy takie urządzenia jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety, telefony, konsole do gier.

Tak, w większości przypadków bardzo skutecznie przyśpieszamy stare komputery. Jednak nie każdy komputer możemy przyśpieszyć. Po sprawdzeniu Państwa komputera jesteśmy w stanie to ustalić.

Zazwyczaj jest do od jednego do dwóch dni roboczych. W każdym przypadku po sprawdzeniu komputera informujemy klienta, ile potrwa naprawa urządzenia, ponieważ czasami ten okres może się wydłużyć.

Tak. Przy każdej naprawie sprawdzamy zabezpieczenia antywirusowe systemu. Jeśli Twój antywirus jest nieaktualny, za darmo aktualizujemy go.

Tak. Możemy kupić oraz zainstalować pakiet Office.

Tak. Dobieramy odpowiednie części według wskazówek klienta. Wysyłamy trzy zestawy w różnych konfiguracjach oraz cenach. Po akceptacji oraz potrzebnych zmianach zamawiamy, oraz składamy komputer dostosowany do Państwa potrzeb.

Serwis komputerowy - Galeria

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

5/5 - 42 ocen