Serwis Piaseczno Laptopowcy

Zmiana adresu na: Piaseczno, ul. Jana Pawła II 29

Serwis komputerowy
Piaseczno, Gołków, Warszawa Ursynów

Serwis komputerowy Piaseczno, Gołków, Warszawa Ursynów

Serwis komputerów w naszej firmie to szybka naprawa komputerów w Piasecznie w dobrej cenie. Naprawiamy komputery wszystkich marek jak: Acer, Asus, Apple, Dell, HP, Fujitsu-Siemens, Toshiba, Lenovo, IBM, oraz innych mniej znanych. Zajmiemy się naprawą każdego komputera, który do nas Państwo przywieziecie. Serwis komputerów PC Piaseczno obejmuje takie usługi jak: kompleksowy serwis komputerów, naprawy komputerów PC, optymalizację pracy komputerów PC, konfigurację komputerów PC, instalację oprogramowania do komputerów PC lub rozbudowę sprzętu oraz systemów komputerowych PC.

Co wyróżnia nasz serwis komputerowy spośród konkurencji?

 • Jesteśmy fachowcami
 • Jesteśmy uprzejmi
 • Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta
 • Dbamy o to, żebyście Państwo w pełni nam zaufali
 • Mamy duże doświadczenie w branży komputerowej
 • Cechuje nas profesjonalizm 
 • Działamy szybko i niezawodnie 
Naprawa komputerów Piaseczno, Gołków, Warszawa Ursynów
Naprawa komputerów Piaseczno, Gołków, Warszawa Ursynów

Nasz serwis komputerowy mieści się w Piasecznie. Dzięki temu bardzo szubko można do nas dojechać z: Warszawa Ursynów, Józefosław, Julianów, Mysiagło, Gołków, Sękocin, Lesznowola, Chojnów, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna.

Zakres serwisu komputerowego

Oprócz naprawy usterek w komputerach PC staramy się zająć dokładnym serwisem komputerów PC. Serwis komputerów PC może obejmować takie usługi jak:

 • Instalowanie systemów operacyjnych
 • Usuwanie wirusów
 • Konfiguracja Internetu
 • Instalowanie nietypowych oprogramowań
 • Czyszczenie komputerów PC
 • Sprzedaż nowych i używanych komputerów.
 • Naprawa komputerów takich marek jak: Acer, Asus, Apple, Dell, HP, Fujitsu-Siemens, Toshiba, Lenovo, IBM, oraz innych mniej znanych

Najczęstsze naprawy komputerów w naszym serwisie.

Wolne działanie

Wolne działanie komputerów często jest spowodowane problemem z systemem lub z jakimś komponentem komputera takimi jak dysk twardy, pamięć ram, procesor, wysokie temperatury. Sprawdzamy wszystkie te rzeczy wpływające na szybkość działania komputera oraz eliminujemy ten problem. Po takim zabiegu komputery chodzą kilkukrotnie szybciej, przy czym problem z powolnym działaniem już nigdy nie powróci.

Modernizacja komputerów

Jeśli chcesz rozbudować swój komputer, sprawdzimy go oraz dobierzemy odpowiednie komponenty do Twojego urządzenia. Ze standardowych rzeczy, jakie wykonujemy przy modernizacji to powiększanie pamięci ram, Wymiana procesora na mocniejszy, Wymiana płyty głównej, Wymiana dysków twardych, Wymiana kart graficznych.

Komputer nie wyświetla obrazu

Każdy przypadek jest inny, diagnozujemy ten problem i naprawiamy komputer tak, aby ten problem już nie powrócił. Po całym procesie naprawy jest on testowany, aby mieć pewność, że komputer oddany do klienta jest w pełni sprawny. Zanim jednak oddacie Państwo komputer do naszego serwisu, proponujemy sprawdzić kabel sygnałowy między monitorem a komputerem lub podpiąć inny monitor w celu sprawdzenia, czy jest to problem z samym komputerem.

Naprawa komputerów Piaseczno, Gołków, Warszawa Ursynów
Serwis komputerowy Piaseczno, Gołków

Składanie komputerów

Możemy złożyć komputer o danej specyfikacji według wskazówek klient klienta. Pomożemy dobrać odpowiednie podzespoły takie jak pamięć ram, płyta główna, karta graficzna, procesor, dyski twarde. Wysyłamy zazwyczaj kilka różnych konfiguracji komputerów. Po akceptacji zamawiamy części oraz składamy i konfigurujemy gotową jednostkę. Odbierasz od nas nowy komputer, złożony z komponentów, które są Ci wcześniej znane.

Wymiana dysku HDD na SSD

Dyski SSD są kilkukrotnie szybsze niż HDD. W Serwisie Laptopowcy możecie Państwo wymienić swój dysk HDD na SSD bez utraty żadnych danych. Jeśli zdecydują się na to Państwo nasz serwis, dobierze odpowiedni dysk oraz pojemność dysku. Po akceptacji przez klienta dysk HDD jest klonowany na SSD bez obawy o utratę danych i ponowne instalowanie programów.

Instalowanie systemów operacyjnych.

W zależności od potrzeb naszych klientów instalujemy dowolny system, który potrzebny jest do pracy na komputerze. Między innymi Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Linux, Mac os oraz inne. Nasi specjaliści dobierają odpowiedni na podstawie licencji znajdującej się na obudowie komputera lub licencji zapisanej w komputerze. Przed każdą instalacją danego systemu ustalane jest z klientem, jaki system jest optymalny dla jego specyfikacji.

Usuwanie wirusów

Komputery z systemem Windows są bardzo narażone na wirusy czyhające w sieciach komputerowych. Dbamy o to, żeby każdy komputer przechodzący przez nasz serwis, miał aktualną ochronę antywirusową. Zazwyczaj instalujemy darmowe antywirusy, które niwelują ataki wirusów komputerowych. Na życzenie klienta możemy kupić oraz zainstalować płatne antywirusy takie jak Eset, oraz wiele innych.

Konfiguracja internetu

W każdym przypadku instalujemy najnowsze sterowniki od kart sieciowych aby praca na komputerach była jak najbardziej efektywna. Najnowsze sterowniki są gwarancją że połączenie sieciowe komputera jest szybkie oraz bezpieczne. Przy każdym serwisie sprawdzamy czy dany komputer łączy się z sieciami wifi oraz lan bez żadnych przeszkód.

Czyszczenie komputerów PC i poprawianie ich chłodzenia

Wysokie temperatury komputerów są bardzo niebezpieczne dla podzespołów komputerowych. Ponadto negatywnie wpływają na wydajność urządzenia. Sprawdzamy temperatury w komputerze oraz w miarę potrzeby czyścimy układy chłodzenia, oraz zmieniamy pasty termoprzewodzące na procesorze lub karcie graficznej. Dzięki temu temperatury są jak najniższe. Pasty termoprzewodzące z czasem tracą swoje właściwości w odprowadzaniu ciepła, zaleca się ich wymianę co około 2 lata.

Naprawa komputerów Piaseczno, Warszawa Ursynów, Gołków

Serwis komputerowy - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W zależności od uszkodzenia oraz dostępności części. Dokładny czas określamy po sprawdzeniu komputera. Niektóre naprawy są wykonywane nawet tego samego dnia.

Czas diagnozy jest uzależniony od ilości zleceń, które aktualnie mamy. Czasami jest to tego samego dnia lecz zazwyczaj jest to od jednego do dwóch dni.

Nie! Płatność odbywa się dopiero po naprawieniu komputera.

Jest kilka sposobów. Można dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub jeśli mieszkasz w okolicy zlecić nam odbiór komputera.

Tak, podejmujemy się napraw nawet bardzo starych komputerów.

Wszystkie koszty są przekazywane telefonicznie lub e-mail po dokładnym sprawdzeniu komputera.

Tak oczywiście. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy części na pewno są kompatybilne z państwa komputerem. Jeśli kupno części jest realizowane przez nas, udzielamy gwarancji na części, oraz darmową wymianę w okresie gwarancyjnym. Jeśli zaś uszkodzeniu ulegnie część, która nie została kupiona przez nas serwis, ewentualna kolejna wymiana jest wtedy odpłatna.

Tak. Jeśli chcą państwo kupić inny komputer od nas, przyjmiemy w rozliczeniu Państwa stary komputer oraz darmowo przeniesiemy dane na nowy komputer.

Prowadzimy skup komputerów, lecz nie skupujemy wszystkich komputerów. Można do nas przywieźć komputer lub wysłać zdjęcia mailem. Wtedy ustalimy, czy jesteśmy nim zainteresowani. Oraz od razu zaproponujemy cenę zakupu.

Tak. W niemal każdym komputerze PC jest taka możliwość.

Nie. Nasz serwis może sklonować Twój dysk hdd na ssd bez konieczności ponownej instalacji systemu czy instalowania programów. Dysk jest klonowany 1:1.

To zależy od państwa komputera. W niektórych przypadkach jest to nie możliwe ze względu na ograniczenia sprzętowe. W większości jednak przypadków jest taka możliwość i wykonujemy takie usługi.

Do większości ilości komputerów dyski oraz pamięci ram mamy dostępne od ręki. Nawet jeśli do Twojego komputera nie mamy, zamówimy i w ciągu 2 dni będą dostępne.

Tak. Przed samym lokalem jest parking, z którego mogą korzystać klienci naszego serwisu komputerowego.

Naprawiamy takie urządzenia jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety, telefony, konsole do gier.

Tak, w większości przypadków bardzo skutecznie przyśpieszamy stare komputery. Jednak nie każdy komputer możemy przyśpieszyć. Po sprawdzeniu Państwa komputera jesteśmy w stanie to ustalić.

Zazwyczaj jest do od jednego do dwóch dni roboczych. W każdym przypadku po sprawdzeniu komputera informujemy klienta, ile potrwa naprawa urządzenia, ponieważ czasami ten okres może się wydłużyć.

Tak. Przy każdej naprawie sprawdzamy zabezpieczenia antywirusowe systemu. Jeśli Twój antywirus jest nieaktualny, za darmo aktualizujemy go.

Tak. Możemy kupić oraz zainstalować pakiet Office.

Tak. Dobieramy odpowiednie części według wskazówek klienta. Wysyłamy trzy zestawy w różnych konfiguracjach oraz cenach. Po akceptacji oraz potrzebnych zmianach zamawiamy, oraz składamy komputer dostosowany do Państwa potrzeb.

Serwis komputerowy - Galeria

725-999-683

NUMER KONTAKTOWY 24/7​

Oferta naszego serwisu komputerowego

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

5/5 - 42 ocen