Serwis Piaseczno Laptopowcy

Zmiana adresu na: Piaseczno, ul. Jana Pawła II 29

Wynajem (wypożyczenie) komputera lub laptopa
Warszawa Ursynów, Piaseczno

Wynajem (wypożyczenie) komputera lub laptopa Piaseczno
Wynajem (wypożyczenie) komputera lub laptopa Warszawa

Wynajem (wypożyczenie) komputera lub laptopa to specjalność naszej firmy. Wielu naszych Klientów potrzebuje wypożyczyć sprzęt komputerowy na jakieś wydarzenie lub na stałe. Są firmy, które bardzo cenią sobie wypożyczanie komputerów od naszej firmy na stałe. Dzięki temu oszczędzają czas i pieniądze.

Wynajem komputerów lub laptopów na stałe (długoterminowo)

Nasi Klienci, którzy już wynajmują komputery do swojej firmy od nas mówią, że zdecydowali się na sposób pozyskania sprzętu, ponieważ:

  • posiadają stałe przewidywalne koszty
  • nie muszą jednorazowo wydawać sporych pieniędzy na zakup
  • brak problemów z serwisem i awariami
  • ciągły dostęp do najnowszych technologii
  • brak problemów ze sprzedażą używanego sprzętu
  • brak problemów z utylizacją starego komputera lub laptopa

Jak powstał wynajem długoterminowy komputerów i laptopów?

Już od wielu lat firmy wynajmują drogi sprzęt typu samochody, sprzęt budowlany. Jednak od kilku lat duże firmy z branży oprogramowania takie jak Microsoft lub Adobe zaczęły wynajmować swoje oprogramowanie w formie usługi na określony czas. Rynek zaczął się zmieniać i w pierwszej kolejności bardzo duże firmy zaczęły wynajmować komputery i laptopy na własne potrzeby. W rezultacie od kilku lat stało się bardzo popularne, kiedy to mniejsze firmy zgłaszają się do takich jak nasza, aby wynająć dosłownie nawet kilka sztuk komputerów. Często bywa, że mniejsza firma otwiera nowy oddział lub punkt sprzedaży i w związku z tym musi, ponieważ duże koszty, których nie da się rozłożyć w czasie – trzeba je ponieść jednorazowo.

Wynajem (wypożyczenie) komputera lub laptopa Warszawa Ursynów

Wynajmiemy lub wypożyczymy sprzęt komputerowy do Twojej firmy

Na szczęście komputery i laptopy można dzisiaj wynajmować i nie trzeba inwestować dużych pieniędzy, aby wyposażyć swoją firmę w niezbędne komputery. Wystarczy się z nami kontaktować, a wspólnie wybierzemy sprzęt, który będzie dla Państwa firmy odpowiedni.

Nasza firma, która zajmuje się wypożyczaniem lub wynajmem sprzętu komputerowego, mieści się w Piasecznie. Dzięki temu bardzo szubko można do nas dojechać z: Warszawa Ursynów, Józefosław, Julianów, Mysiadło, Gołków, Sękocin, Lesznowola, Chojnów, Stara Iwiczna, Nowa Iwiczna.

Serwis komputerowy - najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W zależności od uszkodzenia oraz dostępności części. Dokładny czas określamy po sprawdzeniu komputera. Niektóre naprawy są wykonywane nawet tego samego dnia.

Czas diagnozy jest uzależniony od ilości zleceń, które aktualnie mamy. Czasami jest to tego samego dnia lecz zazwyczaj jest to od jednego do dwóch dni.

Nie! Płatność odbywa się dopiero po naprawieniu komputera.

Jest kilka sposobów. Można dostarczyć osobiście, wysłać kurierem na nasz adres lub jeśli mieszkasz w okolicy zlecić nam odbiór komputera.

Tak, podejmujemy się napraw nawet bardzo starych komputerów.

Wszystkie koszty są przekazywane telefonicznie lub e-mail po dokładnym sprawdzeniu komputera.

Tak oczywiście. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, czy części na pewno są kompatybilne z państwa komputerem. Jeśli kupno części jest realizowane przez nas, udzielamy gwarancji na części, oraz darmową wymianę w okresie gwarancyjnym. Jeśli zaś uszkodzeniu ulegnie część, która nie została kupiona przez nas serwis, ewentualna kolejna wymiana jest wtedy odpłatna.

Tak. Jeśli chcą państwo kupić inny komputer od nas, przyjmiemy w rozliczeniu Państwa stary komputer oraz darmowo przeniesiemy dane na nowy komputer.

Prowadzimy skup komputerów, lecz nie skupujemy wszystkich komputerów. Można do nas przywieźć komputer lub wysłać zdjęcia mailem. Wtedy ustalimy, czy jesteśmy nim zainteresowani. Oraz od razu zaproponujemy cenę zakupu.

Tak. W niemal każdym komputerze PC jest taka możliwość.

Nie. Nasz serwis może sklonować Twój dysk hdd na ssd bez konieczności ponownej instalacji systemu czy instalowania programów. Dysk jest klonowany 1:1.

To zależy od państwa komputera. W niektórych przypadkach jest to nie możliwe ze względu na ograniczenia sprzętowe. W większości jednak przypadków jest taka możliwość i wykonujemy takie usługi.

Do większości ilości komputerów dyski oraz pamięci ram mamy dostępne od ręki. Nawet jeśli do Twojego komputera nie mamy, zamówimy i w ciągu 2 dni będą dostępne.

Tak. Przed samym lokalem jest parking, z którego mogą korzystać klienci naszego serwisu komputerowego.

Naprawiamy takie urządzenia jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety, telefony, konsole do gier.

Tak, w większości przypadków bardzo skutecznie przyśpieszamy stare komputery. Jednak nie każdy komputer możemy przyśpieszyć. Po sprawdzeniu Państwa komputera jesteśmy w stanie to ustalić.

Zazwyczaj jest do od jednego do dwóch dni roboczych. W każdym przypadku po sprawdzeniu komputera informujemy klienta, ile potrwa naprawa urządzenia, ponieważ czasami ten okres może się wydłużyć.

Tak. Przy każdej naprawie sprawdzamy zabezpieczenia antywirusowe systemu. Jeśli Twój antywirus jest nieaktualny, za darmo aktualizujemy go.

Tak. Możemy kupić oraz zainstalować pakiet Office.

Tak. Dobieramy odpowiednie części według wskazówek klienta. Wysyłamy trzy zestawy w różnych konfiguracjach oraz cenach. Po akceptacji oraz potrzebnych zmianach zamawiamy, oraz składamy komputer dostosowany do Państwa potrzeb.

Serwis komputerowy - Galeria

725-999-683

NUMER KONTAKTOWY 24/7​

Oferta naszego serwisu komputerowego

Z nami oszczędzisz czas

NIE MUSISZ
Diagnozować usterki

Nasi specjaliści dokonują audytów za pomocą specjalistycznych narzędzi oraz oprogramowania serwisowego.

NIE MUSISZ
wystawiać oferty

Skup komputerów i laptopów to przede wszystkim oszczędność czasu dzięki błyskawicznej wycenie bez konieczności wystawiania oferty.

NIE MUSISZ
szukać klienta

Kontakt z klientem może bywać uciążliwy oraz czasochłonny, nasz skup komputerów i laptopów może ustalić wszystkie szczegóły już po pierwszym kontakcie.

Zadzwoń lub wyślij zgłoszenie za pomocą formularza

5/5 - 43 ocen